Gjermanët tallen me Sançon: Më quani 007!

Legjenda është e thjeshtë, me 0 gola, 0 asistë dhe 7 ndeshje të luajtura! Kjo ishte gjetja e televizionit Skaj për Gjermaninë për të karakterizuar sezonin e deritanishëm të Xhejdën Sanços. Ylli i Anglisë u transferua nga Dortmundi tek Mançester Junajtidi, madje me shpresa se mund të shpërthente në “Old Traford”, por deri tani nuk

Vazhdoni leximin →