Kohë të vështira për Flamengon; shkarkon 62 punonjës

Edhe në Brazil po jetohen kohë të vështira. Kriza e krijuar nga pandemia coronavirus që ka mbërthyer sportin, ka godieur edhe Flamengon, skuadrën kampione të Kupës Libertadores. Sipas asaj që publikohet te ‘Globoesporte’ dhe të përditshme të tjera braziliane, klubi i drejtuar nga Jorge Jesus ka vendosur të komunikojë shkarkimin e 62 punonjësve të tij

Vazhdoni leximin →