Levandovski e Benzema? La Liga ka edhe Iago Aspasin!

Në një shkrim më herët trajtuam atë që gara për Këpucën e Artë në Europë do të jetë shumë e fortë dhe spektakolare me Halandin, Kejnin, Nunjezin, Levandovskin, Benzemanë, Mbapenë e Nejmarin ndër pretendentët. Gjithsesi, në La Ligën spanjolle nuk janë vetëm polaku Levandovski i Barcelonës dhe francezi Benzema i Realit. Iago Aspas është, ashtu

Vazhdoni leximin →