Sari kundër kohës: trajner i ri i Çelsit, i urti …Xhanfranko Zola?

Mbas humbjes poshtëruese 6-0 nga Mançester Junajtidi, pozitat e trajnerit italian të Çelsit janë lëkundur së tepërmi, kështu që shumëkush, sidomos tifozët, kërkon largimin e Mauricio Sarit. Media angleze shkruan se ende nuk është zhvilluar takimi mes kryesisë dhe Sarit, por duket se klubi ka një plan B. “Blutë” mund të vendosin përkohësisht si trajner

Vazhdoni leximin →