Halle pafund për Klopp! Liverpool, pa mbrojtës titullarë?

Makthi i Liverpoolit nuk ka fund. Pas dëmtimeve të Virgil Van Dijk,  Trent Alexander-Arnold dhe Joe Gomez, i fundit që i bashkohet listës së lojtarëve në infermieri është Andy Robertson që e lë Jurgen klopp pa  asnjë mbrojtës titullar. Trajneri i përfaqësueses skoceze, Steve Clarke, bëri të ditur se mbrojtësi i majtë pati një problem

Vazhdoni leximin →

Robertson nuk e harron Skocinë, 6 mensa të varfërisht punojnë prej tij!

Edhe pse mëshira nuk e shpëton botën, sërish kur bëhet me zemër të pastër vlerësohet lart. Nuk mund të jetë ndryshe nga ana e futbollistit shembullor të Liverpulit, skocezit Andi Robertson. “Pistoni” i krahut i skuadrës së Jurgen Klopit besohet se ka financuar 6 mensa për të varfërit në kryeqytetin Gllazgou. Kështu informojnë mediat britanike,

Vazhdoni leximin →