Embid ‘i vjen rrotull’ Rihanes: Je beqare?

Basketbollisti i NBA, Xhoel Embid i eshte nenshtruar nje operacioni me syrin e majte diçka qe mund ta mbaje ate jashte fazes se playoffit. Ne pritje te permiresimit te gjerave Embid mendoi te merret pak me pasionin tjeter te tij, rrjetet sociale. Embid e fitoi famen perpara se te kaloje ne NBA per tentativen e

Vazhdoni leximin →

Fitorja shijon më shumë me Rihanën, apo jo Ozil dhe Mustafi!

Futbollistët e Arsenalit patën një vizitë të veçantë dhe të këndshme në stadiumin e tyre, ndërsa luajtën dhe fituan 5-1 ndaj Evertonit. Me londinezët “topçinj” u bashkua ylli i muzikës pop, Rihana, e cila pati dëshirë të takohej dhe të bisedonte me disa prej tyre në mbyllje të përballjes së Premier Ligës. Mesut Ozil nuk

Vazhdoni leximin →

E kishte fajin Rihana që pësoi 6 gola Parisi i Verratit

E përditshmja sportive franceze, L’Équipe ka zbuluar një lajm tronditës për Paris Saint-Germain. L’Équipe ka zbuluar se dy yjet e Paris Saint-Germain, Blaise Matuidi dhe Marco Verratti janë harbuar me këngëtaren e njohur Rihannan në një lokal nate një natë para ndeshjes me Barcelonën Sipas kësaj gazete, kompania e veshmbathjeve sportive, Puma organizoi një party

Vazhdoni leximin →

Antonela, markoje fort Dibalan, çmendet për Rihanën

Historia e sulmuesit të talentuar të Juventusit, Dibala me të dashurën e tij, Antonela është fryrë aq shumë sa velat nuk përmbahen, sidoqoftë, talenti i vogël nuk heziton t’i  bëjë urimet personale këngëtares së njohur Rihana me rastin e 29- vjetorit të saj.  Duke qënë një fans i madh i këngëtares me origjinë nga Barbados,

Vazhdoni leximin →