Championsi mund ta ndihmojë Milanin për Leaon!

Do të fitohen të paktën 20 milionë euro dhe nëse vazhdohet më tej, do të vijnë më shumë të ardhura. Flasim për Milanin që u kualifikua në çerekfinale të Championsit dhe tani do të nisë përsëri bisedimet me Rafael Leaon. Portugezi kërkon 7.5 milionë euro në sezon plus 2 milionë euro shpërblime dhe në një

Vazhdoni leximin →