Karrager: “Premier Liga po bëhet qesharake!”

Ish-mbrojtësi i Liverpulit dhe legjendja e këtij klubi, Xhejmi Karager, kritikoi me forcë ata që quhen “klube të vegjël” në Premier Ligë. Ndeshja e funditqë Mançester Siti e fitoi 1-0 ndaj Njukasëllit, i dha shkas Karagerit që të bënte komentet e tij lidhur me atë që ndodh në Premier Ligë. “Me të vërtetë, është bërë

Vazhdoni leximin →