Mesi relaksohet, driblon qenin, entuziazmohet i biri

Ndersa Kristiano Ronaldo nis pergatitjet me skuadren e tij te re, Juventusin, ne Barcelone, Lionel Mesi relaksohet…duke luajtur me top. Bashkeshortja e yllit te Barcelones publikoi ne rrjetet sociale nje video ku shfaqet Mesi teksa luan me top ne kopshtin e baneses se tij bashke me qenin duke e dribluar kete te fundit ne te

Vazhdoni leximin →

Tre gola ndaj Arsenalit e vlejnë një qen dhuratë nga gruaja!

Familja është gjëja më e rëndësishme në botë, sidomos kur ajo t’i plotëson dëshirat. Kështu ka menduar me siguri sulmuesi amerikan, Erik Liçaj, ndërsa po luante ndaj Arsenalit në Kupën e Anglisë. Dëshira e amerikanit, me origjinë nga Polonia, ishte të kishte një qen të vogël në shtëpi, por gruaja e tij, Katrina, kishte rezistuar

Vazhdoni leximin →

Tifozi i plotëson dëshirën yllit të Dortmundit, Pulishiç

Kristian Pulishiç kishte udhëtuar nga Gjermania drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, vendit të tij, por kishte harruar diçka të rëndësishme. Futbollisti i Dortmundit shkoi në Uashington për festat dhe për pushimin e dimrit në Bundesligë, por do të kishte dashur të kishte marrë me vete edhe qenin e tij, Timonin. Por, ja që e

Vazhdoni leximin →