Qeni i policisë ndërpret ndeshjen në Brazil

Nuk ishte një përballje e elitës dhe nuk po luanin skuadra të mëdha. Gjithsesi, ishte një ndeshje me interes për tifozët, mes Kapivarianos dhe Oestes, por edhe pse vendasit fituan 2-1, u desh të pritej që të përfundonte. Në një moment, një qen policie hyri me vrap në fushë dhe mbërtheu topin me dhëmbë. Qeni

Vazhdoni leximin →

Mesi relaksohet, driblon qenin, entuziazmohet i biri

Ndersa Kristiano Ronaldo nis pergatitjet me skuadren e tij te re, Juventusin, ne Barcelone, Lionel Mesi relaksohet…duke luajtur me top. Bashkeshortja e yllit te Barcelones publikoi ne rrjetet sociale nje video ku shfaqet Mesi teksa luan me top ne kopshtin e baneses se tij bashke me qenin duke e dribluar kete te fundit ne te

Vazhdoni leximin →