Prag Sevilja-Roma, kush do ta fitojë Ligën e Europës në Budapest?!

Futbolli europian jep sot në mbrëmje trofeun e parë të rëndësishëm të sezonit. Sevija dhe Roma do të përballen në “Pushkash Arena” të Budapestit për finalen e Europa League.  Të gjithë prozhektorët drejtohen në “Pushkash Arena” të Bundapestit. Futbolli europian jep sot në mbrëmje trofeun e parë të rëndësishëm. Sevija dhe Roma diskutojnë finalen e

Vazhdoni leximin →

Prag Tirana-Partizani, luhet sot derbi që mund të përcaktojë titullin!

Kjo fjalë është përmendur shpesh këto ditë. Kemi parë derbi në Champions, që janë luajtur përtej Adriatikut, ndërsa do të ndjekim sot derbin e Shqipërisë, saktësisë të kryeqytetit. Tirana pret Partizanin në përballjen që mund të përcaktojë fatin e titullit, në një “Arenë Air Albania” që pritet të jetë e mbushur plot. Deri pak orë

Vazhdoni leximin →