Valentina, për të vënë duart në kokë

Rusja Kolesnikova është modele, prezantuese, këngëtare dhe gjithmonë shumë sportive. Pra të gjata talented e botës të mbledhura tek Valentina, që veç të tjerash, natyra I ka falur edhe shumë bukuri dhe një trup seksi që duhet përdorur. Së fundi Kolesnikova ka publikuar ehe një set fotosh tek Playboy Italia e muajit shkurt.  

Krishtlindje të veçanta për basketbollisten seksi

Që në moshën tetë vjeçare ka filluar të luajë basketboll dhe më pas arriti të përzgjidhej në All Stars Games. Por kjo nuk është gjithçka për Valentina Vinjalin. Sportistja seksi ka arritur majat edhe jashtë parketit të një pallati sporti. Mis Italia, pjesmarrëse në disa spektakle, por edhe në kopertinën e revistës Playboy. Ndërsa tani

Vazhdoni leximin →

Ines, ja çfarë “ofron” Interi edhe në ditë të vështira

Kjo është Ines Trokia, në kopertinën e Playboy Slovakia. Modelja që të lë pa fjalë është një tifoze e zjarrtë e Interit, por me një ndryshim… Edhe tani që skuadra e Milanos është duke kaluar momentet më të vështira, Ines është e gjitha për t’u parë me të njëjtin interes.  

Nikolet Shi, linja të frikshme

Modele, aktore dhe e apasionuar pas pokerit. Nikolet Shi, kopertina e “Playboy, asnjëherë nuk e kalon kohën larg vëmendjes së publikut. Dhe për këtë mjafton të ndjekësh albumet fotografike të publikuara, që vërtetë janë shumë të shpeshta. Por për Nikolet, pokeri është sporti i preferuar dhe në një tavolinë gjysmë të ndriçuar mund të qëndrojë

Vazhdoni leximin →