Kovaç: Për Kutinjon  të gëzohet jo vetëm Bajerni, por edhe Gjermania

Barcelona dhe Bajerni arritën të merren vesh që Felipe Kutinjo sezonin e ardhshëm të luajë në Bundesligë si i huazuar gjatë sezonit të ardhshëm me opsionin që klubi bavarez ta blejë plotësisht kontratën e futbollistit brazilian verën e ardhshme. Klubi gjerman pranoi që t’ia paguajë të gjithë pagën Kutinjos – 11 milionë euro, ndërkohë që

Vazhdoni leximin →