Giorgia Duro e Andrea Belotti, mesazh vajzës së tyre, Vittoria

Giorgia Duro, bashkëshortja e sulmuesit të Torinos, Andrea Belotti që vazhdon të jetë pozitiv me Covid-19, në një postim të saj në Instagram, i dërgoi një mesazh vajzës Vittoria që sapo ka lindur. ‘Do t’i shpjegojmë që në familje jemi mësuar të luftojmë, por që në fund gjithnjë kemi fituar’-shkruante Giorgia Duro në postimin e

Vazhdoni leximin →

Casillas dhe Sara Carbonero e mesazhi që mohon krizën martesore

Ndërsa disa media spanjolle flasin për një ndarje mes Iker Casillas dhe Sara Carboneros, ish portieri i Realit të Madridit uroi bashkëshorten e tij në Instagram për 37 vjetorin e saj të lindjes që e festoi ditën e mërkurë. ’37 pranvera! Shumë urime për ty! Vallëzimi vazhdon, duhet të vallëzojmë deri në fund-shkruante në mesazhin

Vazhdoni leximin →

Erjona Sulejmani e lë pas krahëve të kaluarën

Erjona Sulejmani vendos të japë një mesazh shprese, sidomos pas një viti si 2020 që ishte një vit i vështirë për të gjithë, Ish bashkëshortja e Xhemailit iu drejtua rrjetit social Instagram për të dhënë mesazhin e saj për fansat e saj. ‘E kaluara është pas krahëve, mëso nga ajo cfarë ndodhi. E ardhmja është

Vazhdoni leximin →