Tjetër zyrtarizim, PSG prezanton Manuel Ugarte

Pas prezantimit të teknikut, Luis Enrike dhe anësorit të sulmit, Marko Asensio, ditën e djeshme, “gjigandët’ e PSG kanë prezantuar ditën e sotme, afrimin e tretë për këtë merkato vere. Bëhet fjalë për mesfushorin uruguajan tepër të talentuar, Manuel Ugarte, i cili erdhi në Paris, nga portugezët e Sportingut të Lisbonës për 60 milionë euro.

Vazhdoni leximin →