Ajaks, Van de Bek I thotë ‘Jo’ Mancester Junajtid

Doni Van De Bek refuzoi kalimin te Mancester Junajtid gjatë merkatos dimërore të transferimeve. Vetë futbollisti I Ajaksit që ka qenë edhe në shënjestrën e Realit të Madridit ka konfirmuar qëndrimin e tij te kampionët e Holandës deri në fund të sezonit dhe pse jo edhe për një kohë më të gjatë. ‘Është e sigurt

Vazhdoni leximin →