Manaj huazohet nga Barcelona tek Specia në Serinë A

Maratona përfundoi të paktën për këtë sezon. Një tjetër lojtar shqiptar do të luajë në elitën e futbollit italian, pasi Rej Manaj u huazua nga Barcelona tek Specia. Bisedimet kishin nisur me kohë dhe katalanasit ranë dakord për huazimin, pasi ishte e pamundur që ndonjë klub të paguante 3 milionë euro apo më tepër për

Vazhdoni leximin →