Manaj fiton besimin e Kumanit, shënon sërish por dëmtohet!

Nuk dihet se cila është shkalla e lëndimit, por ndoshta katalanasit nuk deshën të rrezikonin dhe e zëvendësuan menjëherë me Memfis Depain. Rej Manaj ishte këtë herë titullar për Barcelonën, në miqësoren ndaj Gironës, ndeshjen të cilët trajneri Ronald Kuman vendosi të luante me ekipin e tyre. Sulmuesi 24-vjeçar shqiptar arriti të shënonte edhe gol,

Vazhdoni leximin →

Momenti i Manajt me Barcelonën, Venecia e fton në Serinë A!

Shansin duhet ta shfrytëzosh dhe kështu bëri edhe ai. Rej Manaj papritur është bërë një nga emrat e njohur të Barcelonës, dhe sulmuesi shqiptar është shumë më i kërkuar në tregun e futbollit. Për sulmuesin e kombëtares shqiptare është shtuar edhe interesimi i një tjetër klubi, pikërisht Venecias që sapo është ngjitur në Serinë A

Vazhdoni leximin →