Harry Maguire, lirohet pas zënkës në Greqi

Harry Maguire lirohet nga gjykata greke. Futbollisti i Manchester United dhe përfaqësueses agleze u arrestua në Mikonos në orët e para të mëngjesit të së enjtes pasi u përfshi në një sherr që ndodhi në dalje të një bari mes një grupi miqsh të tij dhe disa anglezëve të tjerë Sipas policisë lokale, Maguire sulmoi

Vazhdoni leximin →