Kimih s’ia perton Levandovskit: Pa neve, ti je një hiç!

Robert Levandovski përsëri po shkakton grindje te Bajerni i Mynihut dhe, madje, këtë po e bën në prag të fillimit të sezonit të ri të Bundesligës. Në vend që të përqëndrohen në fushë dhe te ndeshja e ardhshme me Hofenhajmin, bavarezët po tronditen nga mosmarrëveshjet e brendshme që janë keqësuar më shumë mbas intervistës së

Vazhdoni leximin →

PSZH-ja s’di te ndalet … do të blejë Pogban dhe Levandovskin!

Gjatë sezonit të ardhshëm veror të transferimeve, PSZH-ja franceze nuk do t’i kursejë paratë që të blejë lojtarë të rinj dhe, sipas medias franceze, “të shenjtët” kanë plane që ta forcojnë edhe më shumë ekipin e tyre për sezonin e ardhshëm. Paralajmërohet se në “Parkun e Princave” do të vijnë dy “bomba” të vërteta. Media

Vazhdoni leximin →