Konori ia leshon Habibit: Do të bësh mirë t’ia mbathësh!

Konor Makgregori erdhi me gjysmë ore vonesë në konferencën e shtypit para ndeshjes me Habib Nurmagomedovin në Las Vegas. Superylli irlandez i arteve marciale UFC erdhi me vonesë dhe kundërshtari i tij dagestanas nuk e priti, kështu që pyetje-përgjigjet e tij ai i mbaroi pa ardhur Makgregori që përsëri erdhi me shishen e uiskit irlandez

Vazhdoni leximin →