Ish-presidenti i Realit, Kalderon zbulon taktikën e Perezit

Ish-njeriu nr.1 i Realit të Madridit Ramon Kalderon, në një prononcim para gazetarëve, zbuloi se çfarë fshihet mbas spekulimeve lidhur me megatransferimin eventual të Nejmarit në “Santiago Bernabe”. Reali, sikurse shihet, po luan dobët dhe, qysh pa mbërritur mirë mesi i sezonit, e ka humbur garën për titull të kampionit spanjoll, kështu që tani i

Vazhdoni leximin →