Panuçi e nis me faull, i dekospirohet lista e parë

Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi, do të dalë ditën e hënë në një konferencë për shtyp në ambjentet e FSHF-së, ndërsa lista e parë e hartuar prej tij, me emrat e futbollistëve që do të na përfaqësojnë kundër Lihtenshtejnit dhe Maqedonisë është publikuar ditën e djeshme. Por ajo që bie në sy është, se edhe

Vazhdoni leximin →

PAOK nxjerr jashtë Kaçen, tani fillon numërimi mbrapsht

Ergys Kaçe vazhdon të kalojë një periudhë shumë të vështirë të karierës së tij, madje tashmë ka mbetur në udhëkryq dhe është i detyruar të vendosë shpejtë për të ardhmen e tij. Mesfushori ynë është lënë jashtë skuadrës së PAOK-ut dhe duket se ky vendim i drejtuesve teknikë të ekipit grek është definitiv. Mesfushori nga

Vazhdoni leximin →