Uli Hënesi e quajti lidhjen dashurore të Nagelsmanit “të papërshtatshme”!

Kanë kaluar muaj që nga ajo kohë dhe Bajerni u eliminua në çerekfinale në Champions dhe po ashtu nga Kupa e Gjermanisë, ndërsa fitoi Bundesligën. Kjo ndodhi me trajnerin Tomas Tuhel, ndërsa bordi drejtues kishte shkarkuar Julian Nagelsmanin. Ish-presidenti Uli Hënes, sot në rolin e këshilltarit dhe të presidentit të nderit, komenton vendimin për ish-trajnerin

Vazhdoni leximin →