NBA, ndeshja kthehet në duel boksi, dënohen 3 lojtarë

Sfida mes Los Angeles Lakers dhe Houston Rockets e zhvilluar ditë përpara në një moment u shndërrua në një  duel boksi mes basketbollistëve. protagonistë absolutë në këtë ngjarje të shëmtuar për një kampionat si ai i NBA, u bënë Brandon ingram e Rajon Rondo të Los angeles Lakers dhe Chris Paul i Houstonit për të

Vazhdoni leximin →

Muzike dhe basketboll, Beyonce, aksionere e Houston Rockets?

Mbretëresha e muzikës R&B, Beyonce Knowles duket se do të hyjë seriozisht në botën e NBA. Portali financiar ‘Bloomberg’ bën të ditur se artistja e njohur ka shumë të ngjarë të jetë pjesë e aksionerëve të skuadrës së Houston Rockets. Mësohet se Beyonce është pjesë e një grupi investitorësh që po mendojnë të blejnë skuadrën

Vazhdoni leximin →