Është zyrtare; Ezekjel Laveci I thotë lamtumirën futbollit

Ezekjel ‘Pocho’ Laveci I thotë lamtumirën futbollit të luajtur. Ish sulmuesi I Napolit zyrtarizoi tërheqjen nga fushat e lojës në moshën 34 vjecare dhe këtë e bëri teksa postoi komunikatën e tij në rrjetet sociale përpara ndeshjes së fundit të luajtur me Hebei CFFC. ‘Do të jetë ndeshja ime e fundit si futbollist profësionist-shkruante në

Vazhdoni leximin →