Napoli – një prag të një dështimi të dyfishtë

Napoli ndodhet në rrugën që politika e tij e transferimeve të pësojë një goditje të dyfishtë, duke qenë se ky klub do të mund të humbasë jo vetëm Hames Rodrigezin, por edhe Nabil Fekirin si alternativë të futbollistit kolumbian. Rodrigezi ka disa kohë që ishte objektiv i Napolit, por paaftësia e këtij të fundit që

Vazhdoni leximin →

Napoli ringjall  bluzën e Maradonës që të..peshkojë Hames Rodrigezin

Napoli është i interesuar seriozisht për shërbimet e pjesëtarit të përfaqësueses kolumbiane, Hames Rodrigez, që momentalisht po merr pjesë me ekipin e tij në Kopën Amerika. Karlo Ançeloti ka shprehur dëshirën që ky mesfushor ofensiv të luajë me Napolin dhe kryesia e këtij të fundit do që t’ia pëmbushë këtë dëshirë trajnerit të vet. Napoli,

Vazhdoni leximin →