Milani  e kapi Europën, po Gatuzo do të ecë në këmbë 30 km!

Milani e mundi bindshëm 5-1 Fiorentinën, duke i siguruar vetes kualifikimin për në Ligën e Evropës dhe duke e detyruar trajnerin Xhenaro Gatuzo që ta mbajë premtimin e dhënë, se ai do të përshkonte në këmbë plot 30 kilometra, nëse “kuqezinjtë” do të kualifikoheshin për në Ligën e Evropës, sezonin e ardhshëm. “Premtimet, prandaj edhe

Vazhdoni leximin →