Lukaku merr cmim, por në targë ka një gabim

Diskutoi dhe u vlerësua në Dubai Sports Conference. Romelu Lukaku mori cmimin  nga duart e djalit të sovranit të Dubait, Mansoor Mohammed Al Maktoum. Por sytë më të mprehtë vunë re se ishtë një gabim në targën e dorëzuar te sulmuesi I Interit dhe ishte tabloidi ‘The Sun’që publikoi fotot. Në fakt në targën që

Vazhdoni leximin →