Tajnara Konti, një seks-simbol nga mundja tek … mundja

Në gjuhën anglosaksone i thon restling (wrestling), në shqip i themi mundje. Luftërat në këtë sport i bënë meshkujt, por edhe femrat dhe njëra nga më të njohurat është Tajnara Melo de Karvaljo, që njihet më shumë me emrin Tajnara Konti ose Taj Konti. Vajza 25-vjeçare ishte pjesë e spektaklit UUE (WWE), ndërsa tani është

Vazhdoni leximin →

Në Instagram, fotot fantastike të motrës së Neymar

Rafaella Santos vazhdon të mahnisë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot e saj verore në Mykonos  në Greqi. Motra e sulmuesit të Paris Saint Germainit, me më shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram është shndërruar në një influencer autentike dhe këtë e vërtetoi edhe këtë radhë me fotot e saj me bikini

Vazhdoni leximin →