Në Spanjë thotë se është e vështirë të “deshifrohet” Ançeloti!

E përditshmja “Marka” analizon sezonin e deritanishëm të Realit duke e vlerësuar mjaft trajnerin italian, edhe pse madrilenët nuk janë në krye të kampionatit. Gjithsesi, gazeta spanjolle shkruan se Karlo Ançeloti u përpoq të ruante ekuilibrat në ekip dhe të aktivizonte lojtarët me sa më shumë rotacion, për të përballuar pjesën e Botërorit, e cila

Vazhdoni leximin →