Ronaldo ende e thërret “shef” Fergusonin e pavdekshem

Kristiano Ronaldo ka një respekt të madh për mentorin e tij, ser Aleks Ferguson. CR7-ta, sikurse i referohen ndryshe Ronaldos, ende i drejtohet Fergusonin me fjalën “shef”. Nën drejtimin e Aleks Fergusonit, Kristiano Ronaldo shkëlqeu në skenën e futbollit dhe siguroi transferimin në “Santiago Bernabe”. Me bluzën e Realit, CR7-ta u bë një nga futbollistët

Vazhdoni leximin →