Ançeloti pranon fajin, Kurtua i “heq veshin” italianit!

Pas ndeshjes, trajneri madrilen nuk kishte ç’të thoshte tjetër. Edhe pse Karlo Ançeloti deklaroi se “kjo humbje nuk duhet bërë dramë”, sërish ai pranoi se “të shqetëson fakti se u shpërfytyruam, kjo humbje dhemb shumë sepse është një El Klasiko dhe sepse ishim para publikut tonë”. Italiani pranoi se “faji është i imi, gjithmonë faji

Vazhdoni leximin →

Sulmoi një të moshuar, Megregor pranon fajin: Gabova

Konor Mekgregor javët e fundit ka përbërë lajm pas qarkullimit të një videoje ku ai shfaqet teksa godet një të moshuar në një pub në Irlandë, pasi i moshuari refuzoi të provojë uiskin e tij. Në një intervistë të dhënë për ESPN dhe që zgjati 40 minuta, Megregor mori përgjegjësitë e tij për këtë ngjarje

Vazhdoni leximin →

Pickim alla Ronaldo: Si ka mundësi që të gjithë janë fajtorë, veç Mesit?

Futbollisti legjendar brazilian, Ronaldo, konsideron se tifozët nuk i respektojnë sa duhet futbollistët e Barcelonës dhe ndërkohë ngrejnë lart më tepër sesa duhet Lionel Mesin. “Para disa ditësh dëgjova se Barcelona humbi dhe u eliminua nga Liga e Kampioneve dhe se fajin e kishin Valverde, Kutinjo…, por jo Mesi. Kjo tregon mungesë respekti kundrejt të

Vazhdoni leximin →