Stërvitja e fundit, Kombëtarja punon vetëm pa Qazim Laçin përpara nisjes për në Pragë

Kombëtarja shqiptare ka vijuar përgatitjet në ditën e dytë për dy ndeshjet e shtatorit ndaj Republikës Çeke dhe Polonisë, të vlefshme për kualifikueset e Europianit 2024. Skuadra ka zhvilluar pasditen e sotme seancën e radhës stërvitore në në fushat e Shtëpisë së Futbollit. Përveç mesfushorit Qazim Laçi, i cili është lënë pushim edhe sot për shkak

Vazhdoni leximin →