Bruna Marquezine humbet durimin: Mjaft më me postimet me Neymar

Bruna Marquezine dhe Neymar janë ndarë për ë dytën herë, megjithatë ka nga ata që ende postojnë foto të tyre  kur janë së bashku në rrjetet sociale. Është një situatë që nuk I pëlqen aspak modeles dhe aktores Brazilian. ‘Kërkoj që të mos bëjnë më pastime të tilla që më përfshijnë-komentoi Marquezine në një nga

Vazhdoni leximin →

Rudi Garcia në Marsejë në limitet e durimit sipas L’Equipe

Është një peridhë e keqe për trajnerin Rudi Garcia.  Edhe gazeta e njohur franceze “L’Equipe” nuk e kursen trajnerin e Olimpikut të Marsejës, skuadër që ka pësuar 2 humbje në 3 ndeshjet e fundit.  I ardhur në mesin e tetorit për të zëvëndësuar Frank Pasi, Garcia nuk arriti të realizonte kthesën e shumëpritur në Marsejë. 

Vazhdoni leximin →