Çerekfinalet e Championsit, mallkimi i Lionel Mesit

Një raund më parë shënoi gol vendimtar në Londër, dy të tjerë në “Kamp Nou” si dhe shërbeu asist për Dembelenë, në eleminimin e Çelsit. Veçse, çerekfinalet e Championsit, edhe këtë sezon, ishin një mallkim për Lionel Mesin. Argjentinasi “qiellor” u duk thuajse “nëntokësor” ndaj Romës, dhe jo vetëm në duelin në stadiumin “Olimpiko”. Nuk

Vazhdoni leximin →