Maradona kundër De Laurentis: Shet edhe gruan për para

Diego Armando Maradona nuk mund të qëndrojë jashtë zënkave, aq më shumë kur bëhet fjalë për Napolin. Ketë radhë “El Pibe de Oro” ka sulmuar presidentin Aurelio De Laurentis, në lidhje me shitjen e Gonzalo Higuainit te Juventusi. Në një intervistë për mediat italiane, Maradona është shprehur: “De Laurentis është i gatshëm të shesë edhe

Vazhdoni leximin →

Hysaj në stol, se nuk i peshoi shumë Xhekos…

Napoli ka humbur ndeshjen e tretë rradhazi, mbrëmjen e djeshme sërish në shtëpi ndaj Beshiktashit për Champions, ndërkohë që i ka irrituar ndjeshëm edhe tifozët. Trajneri kishte bërë ndryshime në formacionin e minutës së parë dhe njëri prej atyre që nuk u përzgjodh si titular ishte mbrojtësi ynë Elsaid Hysaj, duke preferuar në vendin e

Vazhdoni leximin →