Butragenjo: Për Realin çdo kundërshtar është i vështirë!

Drejtori i Realit të Madridit, Emilio Butragenjo, tregohet shumë i kujdesshëm mbas hedhjes së shortit për 1/8-tën e finaleve të Lidhjes së Kampioneve (LK). Sikurse dihet, shorti e ka vënë Realin përballë Ajaksit të Amsterdamit dhe Butragenjo është i ndërgjegjshëm për vështirësitë që e presin klubin madridas. “Asnjëherë nuk i dihet. Për neve, të gjithë

Vazhdoni leximin →

Te Reali të pakënaqur: Nuk patëm fat me shortin, na futi në “ferr”!

“Bajerni është një ekip i rrezikshëm, kështu që përpara kemi dy ndeshje të vështira”, tha, menjëherë mbas hedhjes së shortit në Nion të Zvicrës për fazën gjysmëfinale të Champions-it, drejtori i Realit të Madrdit, Emilio Butragenjo, që, megjithatë, shprehu besimin se klubi “mbretëror” do të mund të arrijë deri te finalja e tretë radhazi në

Vazhdoni leximin →