Hej Bravo, mos u llasto! Ne jemi anglezë, thotë Geri Nevil!

Ishte derbi edhe për të, ndonëse tashmë si komentator futbollit. Geri Nevil, veçse, nuk mund t’i harronte kaq shpejt ditët e tij si futbollist, ndërsa ndiqte përballjen Siti-Junajtid në “Etihad”. Në një moment, portieri vendas, Klaudio Bravo, mbeti i dëmtuar dhe më pas mjekët sollën në fushë barrelën për ta larguar në fushë. Dëmtimi për

Vazhdoni leximin →