Biletat e “Final Four”, tifozët ankohen për çmimet e larta

Prej ditësh vijon shitja e biletave të gjysmëfinales së sotme. Në sektorin “N” do të vendosen tifozët e Partizanit, ndërsa sektori “S” është i rezervuar për tifozët e Skënderbeut. Në tribunën kryesore, sektorët janë në dispozicion të tifozëve të Partizanit, ndërsa në sektorët W105, W106 dhe W107 do të vendosen tifozët e Skënderbeut. Të gjitha

Vazhdoni leximin →

Çmime të “çmendura” për “Final 4”

FSHF bëri publike më 11 prill listën e çmimeve të biletave të ndeshjeve që do të luhen në “Final Four” për të përcaktuar fituesin e titullit kampion të këtij edicioni në Superiore. Të hënën zbulohen edhe çiftet gjysmëfinaliste, teksa Egnatia, Partizani, Vllaznia dhe Skënderbeu, janë skuadrat që siguruan kualifikimin në “Final Four”. Vlen të theksohet fakti se

Vazhdoni leximin →

500 lekë për të parë derbin e kryeqytetit

Derbi do të paralizojë kryeqytetin ditën e dielë. Në “Air Albania” do të luhet derbi mes Tiranës dhe Partizanit, sfidë e cila do të startojë në orën 19:00 dhe është e vlefshme për javën e 33-të të Superiores.Emocionet e kësaj sfide kanë nisur të ndjehen prej ditësh, teksa kryeqyteti do “gumëzhijë” nga tifozët, të cilët

Vazhdoni leximin →

Biletat me “mik” të FSHF-së, dikush “guxon” të flasë

Shqipëria ka vazhduar dje me përgatitjet në prag të ndeshjeve miqësore ndaj Kilit dhe Suedisë, teksa një episod i rrallë u pa në ambientet e “Shtëpisë së Futbollit”. Pasi u futën brenda me forcë,  grupimi i tifozëve “Illyrian Elite” shpalosi një parullë, që i dedikohej Federatës Shqiptare të Futbollit.  “Padrejtësi dhe neglizhencë, ku janë biletat

Vazhdoni leximin →