E fejuara e Bendtner kërcen topless; ‘tërbon’ internetin

Niklas Bendtner është gjithnjë e më shumë aktiv në rrjetet sociale. Sulmuesi danez së fundmi publikoi një video hot të së fejuarës së tij Filine Ropshtorf për ta uruar për ditëlindje. Në video e fejuara e ish sulmuesit të Juventusit shfaqet duke kërcyer topless. ‘Urime vajzës më të cmendur dhe argëtuese. dua gjithcka tënden. That’s

Vazhdoni leximin →

Sulmoi taksistin; Bendtner denohet me 50 dite burg

Agresioni ndaj nje taksisti i kushton Niklas Bendtner. Ish sulmuesi i Juventusir eshte denuar me 50 dite burg per ate cfare ndodhi ne Kopenhagen pak jave me pare kur ushtroi sulm fizik me shoferin e taksise me te cilen udhetonte. Futbollisti 30 vjecar i Rosenborgut e pranoi  fajin per ngjarjen e 9 shtatorit por shtoi

Vazhdoni leximin →

Bendtner dhe bema e radhes; arrestohet pas nje zenke

Niklas Bendtner regjistron nje tjeter beme jashte fushave te lojes. Sulmuesi suedez i Rosenborgut kaloi nje nate ne rajonin e policise per shkak te perfshirjes ne nje zenke me nje taksist. Gjithcka ka ndodhur ne momentin kur Bendtner po kthehej ne shtepi i shoqeruar nga e fejuara e tij bukuroshe, Filine kur nisi edhe sherri

Vazhdoni leximin →