Beckham nxerr në shitje takat e arta

Takat që David Bckham i veshi në ndeshjen e 100 me fanellën e Anglisë, kanë dalë në shitje dhe ankandi nis nga vlera 10 mijë pound. Bëhet fjalë për takat ngjyrë ari të vitit 2008 që Beck i veshi në ndeshjen e 26 marsit në ndeshjen kundër Francës. Sfida u mbyll 1-0 në favor të

Vazhdoni leximin →

Ish-truproja e familjes Beckham: Ligjin në familje e bën Victoria

Ish-truproja e familjes Beckham, Craig Ainsworth ka bërë një deklaratë të fortë duke deklaruar se dokumentari i kompanisë Netflix rreth jetës së David e Victoria, është kuruar deri në detaje por nuk rrëfen shumë të vërteta. “Ata janë që të dy shumë profesionistë. Ai ishte njeriu imazh i familjes ndërsa ajo e kujdesshme dhe shumë

Vazhdoni leximin →

Ronaldo dhe Beckham në lojrat e Indisë?

David Beckham bëri debutimin e tij në Lojërat Aziatike të mërkurën në të njëjtin ekip me Ronaldon, por për fat të keq, jo në një turne futbolli. Beckham Elkatohçungo, 20 vjeç, dhe Ronaldo Laitonxham Singh, 21 vjeç, janë të dy çiklistë të garave pistë që përfaqësojnë Indinë. Ronaldo bëri debutimin e tij në Lojërat Aziatike

Vazhdoni leximin →