Mourinho konfirmon: Gareth Bale nuk ka coronavirus

Gareth Bale nuk ishte në ndeshjen mes Tottenhamit dhe Crystal Palace dhe sipas zërave që filluan të qarkullonin, mungesa e tij u justifikua me pozitivitetin e uellsianit me Covid-19. Ai që vendosi të përgënjeshtrojë zërat ishte Jose Mourinho që në një intervisë për Sky Sports shpjegoi se Bale nuk luajti për arsye shëndetësore, se nuk

Vazhdoni leximin →

Gareth Bale te Tottenham, mungon vetëm firma

Gareth Bale është pranë kthimit në shtëpi; në momentin që do të kalojë vizitat mjekësore sulmuesi uellsian do të zyrtarizohet si futbollisti i ri i Tottenhamit. Bale 31 vjecar mbërriti paraditen e kësaj të premteje në Londër ku menjëherë shkoi në qendrën stërvitore të Hotspurs për të kryer edhe formalitetet e fundit të transferimit të

Vazhdoni leximin →