‘El Clasico’ luhet jashte fushe; me aktoren Andrea Duro e moderatoren Irene Junquera

‘El Clasico’ mes Realit të Madridit dhe Barcelonës luhet edhe jashtë fushe. Në prag të supersfidës së “Santiago Bernabeut”, dy prej fitgurave më të njohura në spanjë, aktorja Andrea Duro dhe moderatorja Irene Junquera bënë parashikimet e tyre në lidhje me këtë ndeshje të cilën ato do ta përjetojnë në mënyrë  intensive Andrea Duro, protagoniste

Vazhdoni leximin →