Nuk ka moral në futboll, Konte fut hundët tek Juventusi

Çelsi është shumë pranë nënshkrimit me mbrojtësin e majtë të Juventusit, Alex Sandro. Kampioni i Anglisë, Çelsi shumë shpejtë pritet të arrijë marrëveshje me Juvetusin për mbrojtësin Alex Sandro, për të cilin do të paguajnë 70 milionë euro. Sandro do të jetë mbrojtësi i katërt i majtë në tre vitete e fundit, që kur Ashley

Vazhdoni leximin →

Juventusi shpërthen portofolin për Aleksi Sançez

Juventusi do t’i rrisë fondet për blerjen e yllit të Arsenalit, Alexis Sanchez, blerja e të cilit eshte bërë fiksim. Me Kingsley Coman momentalisht në huazim te Bayern Munich dhe Simone Zaza te Valencia, në verën e 2017-s Juventus do të fitojë 40 milionë euro, pasi që të dy lojtarët e lartpërmendur do të blihen

Vazhdoni leximin →