Aguero publikon audion e kardiologut

Shpresa është e fundit që vdes, edhe kur gjithçka duket e humbur, edhe kur koha shfaqet si një pengesë e pakapërcyeshme. Në vitin 2021, pas nënshkrimit me Barcelonën, talenti argjentinas, Sergio Aguero pësoi një aritmi kardiake gjatë ndeshjes kundër Alaves. Kontrollet e mëvonshme e çuan atë të tërhiqej nga futbolli për shkak të problemeve me

Vazhdoni leximin →

Aguero rrëfen mankthin në fushën e lojës

Sergio Aguero foli për ndjesitë që provoi në atë që ishte ndeshja e tij e fundit profesionale, e luajtur me fanellën e Barcelonës ku mbërriti në verën e vitit 2021 nga Manchester City. Ish-sulmuesi argjentinas pësoi dhimbje gjoksi dhe marramendje të cilat e detyruan të zëvendësohej. Menjëherë pas kësaj, ai u diagnostikua me aritmi kardiake.

Vazhdoni leximin →