Xhorxhina ne tapetin e kuq te Venezias i mahnit te gjithe

Nga transferimi i Kristiano Ronaldos me Torino te Juventusi padyshim qe perfiton shume edhe e fejuara e tij, Xhorxhina Rodriges.

Sinjali i pare eshte prani e saj ne tapetin e kuq ne Festivalin e Filmit ne Venezia, ku ajo u shfaq e veshur me nje fustan te zi elegant qe i tregonte te gjitha hiret e saj duke i mahnitur te gjithe te pranishmit, si dhe duke terhequr pas vetes edhe te gjithe fotografet.

Sfidanti.al