Ramos i dorëzon Shakirës çmimin për këngën e vitit

Këngëtarja Shakira fitoi çmimin “Grammy Latin 2023” për Këngën e Vitit “BZRP Music Sessions #53” e cila ia dedikoi tradhëtisë së ish-partnerit të saj Zherard Pike. Për ironi të fatit çmimi iu dorëzua nga Serxhio Ramos, ish-shoku i Pikesë në kombëtaren e Spanjës. Kënga e kolumbianes bëri namin në të gjithë botën për shkak se thumbonte hapur ish-mbrojtësin e Barcelonës si dhe partneren e tij të re, Klara Kia.

sfidanti.al