Ramos i dorëzon Shakirës çmimin për këngën e vitit

Këngëtarja Shakira fitoi çmimin “Grammy Latin 2023” për Këngën e Vitit “BZRP Music Sessions #53” e cila ia dedikoi tradhëtisë së ish-partnerit të saj Zherard Pike. Për ironi të fatit çmimi iu dorëzua nga Serxhio Ramos, ish-shoku i Pikesë në kombëtaren e Spanjës. Kënga e kolumbianes bëri namin në të gjithë botën për shkak se

Vazhdoni leximin →

Ende pa ekip, Serxhio Ramos merr ofertën nga “gjigandët” evropian

Pas përfundimit të kontratës, me “gjigandët” francez të PSG, “legjenda” e mbrojtjes spanjolle, Serxhio Ramos, tashmë 37-vjeç, është në kërkim të një “aventure” të re në prag të largimit të tij nga futbollit profesionit. Aludime të shumta e lidhnin ish-“shtyllën” e mbrojtjes së Real Madrid e Sevija, me një kalim te rivalët e Inter Majemi,

Vazhdoni leximin →

Mirror: Sergio Ramos ka zgjedhur Manchester United

Bisedimet mes Realit të Madridit dhe Sergio Ramos kanë ngecur dhe cdo ditë e më shumë po merr formë ideja e largimit të futbollistit nga Los Blancos. Zërat rreth të ardhmes së qendërmbrojtësit spanjoll janë të vazhdueshme dhe në Angli flasin se Sergio Ramos e ka bërë zgjedhjen e tij përsa i përket destinacionit të

Vazhdoni leximin →