Paco Alkaser shton radhet e baballareve te Barcelona, vjen ne jete vajza e tij.

Pako Alkaser shton radhet e baballareve te Barcelona. Sulmuesi i skuadres katalanas i eshte gezuar ardhjes ne jete te vajzes se tij, e quajtur Martina. Bashkeshortja e Pako Alkaser, Beatris e solli ne jete vogelushen diten e hene dhe ajo peshonte 2.9 kg.

Pako Alkaser mesa duket pas lindjrs se vajzes se tij i eshte bashkuar skuadres per te vijuar pergatitjet per ndeshjen e radhes ne kampionat me Eibarin ne Ipurua.

Sfidanti.al