Mesi ende me pushime; ylli argjentinas ndodhet ne Ibiza

Lionel Mesi, bashkeshortja e tij Antonela e femijet, vijojne pushimet e tyre dhe prej ditesh ata gjenden me Ibiza. Ylli i Barcelones eshte pare shpesh ne plazh duke marre rreze dielli apo duke notuar, por kete radhe ata jane pikasur ne nje restorant te famshem te ishullit.

Ne ate restorant, Mesi rastisi me persona te tjere te njohur mes te cileve ishte edhe kengetarja Gloria Estefan me te cilen bene edhe nje foto ku ishte edhe bashkeshortja e Sesk Fabregas, Daniela Seman.

Sfidanti.al